Woreczki zapachowe

Bawełniane i płócienne woreczki wypełnione pachnącą lawendą z naszej plantacji, która ukoi zmysły swoim subtelnym zapachem. Działa uspokajająco. Woreczki położone obok łóżka pomogą w zasypianiu. Są pięknym elementem dekoracyjnym w różnych wersjach kolorystycznych zgodnych z trendami tego roku.

Cena od 8 zł

Poduszki w stylu prowansalskim wypełnione lawendą i gryką.

Dzięki sypkiemu wypełnieniu poduszka dostosowuje się do naturalnych kształtów kręgosłupa, pobudza krążenie, utrzymuje neutralną temperaturę.

Lawenda ma działanie antyseptyczne, uspokajające, pomaga w zasypianiu, kojąco wpływa na nerwy. Wprowadza nasze ciało i umysł w stan relaksu i odprężenia. Olejki eteryczne zawarte w suszu lawendowym działają relaksująco, antydepresyjnie, odprężająco i wyciszająco. Mają również działanie antybakteryjne i poprawiają oddychanie.

Łuski gryki hamują rozwój bakterii i roztoczy, mają właściwości przeciwzapalne i antyalergiczne.

Aby odświeżyć poduszkę wystarczy wyjąć wkład poduszki z lawendą i gryką, a następnie wyprać poszewkę w pralce. Poszewka posiada zamek błyskawiczny, a wkład poduszki zapinany na rzepy pozwala na regulowanie ilości wsypu.

Wymiary poduszki: 45cmx45cm

Nasze prowansalskie poduszki z wkładem lawendowo-gryczanym będą pięknym, pachnącym i niepowtarzalnym prezentem. Cena 58 zł.

Lniane, aromatyczne, relaksujące poduszeczki lawendowe z siemieniem lnianym, gorczycą lub gryką. Idealne dla osób pracujących długo przy komputerze. Ułatwiają odprężenie, mogą służyć do medytacji, relaksacji, jogi. Można je stosować jako ciepły lub schłodzony kompres. Jeśli chcesz podarować sobie lub najbliższym wyjątkowy prezent, piękny i jednocześnie praktyczny, to jest to doskonały wybór.

Cena 53 zł.
Wymiary poduszeczki: 21 cm x 10 cm