BeeZee

Power Blue / Dark Blue / Light Blue

Charakterystyka
Nowa wytrzymała i ekscytująca seria lawend wąskolistnych o wyrównanym pokroju i tonie kwiatów co pozwala na połączenia kolorystyczne w jednej doniczce. To dobrze krzewiące się lawendy, o średniej sile wzrostu i kompaktowym pokroju. Przyciągają utrzymają pszczoły podczas długiego i obfitego sezonu kwitnienia.

BeeZee Power Blue i Dark Blue mają ciemnoniebieski kolor, srebrno-szare liście zimą i szaro-zielone w lecie.

Odmiana Light Blue ma jaśniejszy kolor kwiatów.

Power Blue ma nieco większą siłę wzrostu.

Uprawa:
Sadzonki lawendy BeeZee najlepiej sadzić w odległości 40 – 50 cm wybierając stanowiska dobrze nasłonecznione. Gleba powinna być umiarkowanie żyzna, zasadowa bez zastoju wody. Wytrzymuje mrozy przekraczające – 30 stopni Celsjusza, warto jednak w surowe zimy, w okresach mroźnych przykryć rośliny włókniną, co zapewni im lepsze zimowanie.

Zastosowanie:
Można z niej tworzyć obwódki, wypełniać nią rabaty, skalniaki, a także sadzić ją w donicach, tworząc cudowne kompozycje kolorystyczne. Pięknie komponuje się z różami, trawami ozdobnymi oraz niskimi bylinami.

Bukiety z suszonej lawendy

Cudowne bukiety z pięknie wybarwionej lawendy w kolorze ciemnoniebieskim. Kwiaty są selekcjonowane, najładniejsze zbierane są ręcznie i układane w bukiecie. Przyciągają uwagę swoją wyjątkową kolorystyką oraz niepowtarzalnymi elementami, które dodatkowo zdobią każdy bukiet. Są to koronki, wstążki, płótno oraz naturalne trawy które harmonizują ze sobą.

Cena zależy od wielkości bukietu i waha się od 10 zł do 48 zł.